KATALOG


BESK - betonová krytina

břidlicově černá" href="https://www.klempirskyobchod.cz/qx2041/stresni-krytiny-besk-%28betonova%29-bridlicove-cerna">


Uvedené barvy jsou ovlivněné nastavením Vašeho monitoru a mohou se mírně lišit od skutečných.

Pro kontrolu reálné barevnosti použijte vzorník plechů nebo vzorník barev RAL.
Česká firma Besk spol.s r.o. v Praskačce u Hradec Králové, výrobce betonové střešní krytiny, vznikla na základě podnikatelského záměru v roce 1991 a brzy se zařadila mezi přední výrobce betonové střešní krytiny v České republice.
Lokalita, kde se firma BESK nachází, je známá velmi kvalitními písky, které předurčují i vysokou kvalitu betonových tašek BESK. Vyrobené tašky mají skoro o polovinu větší pevnost, než určuje norma ČSN EN 490. Po patnácti letech je jejich pevnost téměř dvojnásobná. Proto společnost poskytuje 30-ti letou záruku na užitné vlastnosti tašek, při životnoti minimálně 80 roků-Střecha pro 3 generace.
Tašky jsou probarvené ve hmotě a opatřené velmi kvalitním dvojnásobným akrylátovým nástřikem od renomované německé firmy, která se problematikou barev na střechu zabývá více jak 50 let.
Dokonalý povrch a atraktivní vzhled tašek v pěti barevných odstínech oceňují zákazníci nejen v ČR, ale i v zahraničí.
Kvalita střechy není dána pouze kvalitou tašek. Firma BESK proto rovněž dodává široký sortiment špičkového montážního příslušenství pro střešní krytiny, které podstatně zvyšuje funkčnost i celkovou úroveň střešního systému.

Ceny zboží v e-shopu jsou již po slevě ze základní ceny stanovené výrobcem.

Dopravné vypočtené v objednávce podle hmotnosti zboží není u krytiny BESK platné. Cena dopravy a služby spojené s přepravou budou sděleny při potvrzení objednávky.
Objednávka je realizována až po odsouhlasení celkové ceny. Je možné zaslat rovněž poptávku.

Vzhledem k manipulaci a rozměru zásilky jsou jednotlivé zásilky přepravovány na EURO paletách v množství dle objednaného zboží:
a) výměnou při dodání zboží
b) na zálohu 205 Kč/ ks + DPH. Paleta je vratná, vrátit ji můžete na našich prodejnách, přímo u výrobce nebo prostřednictvím sběrné služby
c) odkup palet za 130,- Kč + DPH
Skládání palet vlastní nebo zajistí dodavatel HR - 100 Kč + DPH/pal. Za balení, manipulaci a opotřebení palet účtujeme 50,- Kč + DPH za paletu.
DOPRAVA UCELENÉ ZAKÁZKY ZDARMA - to je veškerého materiálu nad 100 m2, potřebného na pokrytí střechy. Doprava je uskutečněna prostředky výrobce.
Doprava Ford Tranzit do 1200 kg je 8 Kč / km + DPH.

Katalog výrobce si můžete prohlédnout v příloze : katalog besk.pdf

SEZNAM