Kotlík pozinkovaný sběrný DESIGN 100 mm   (1948)

Prodejní cena s DPH / ks
1 360,50 Kč
Sběrný kotlík má dvě funkce.

První : slouží jako klasický kotlík - sběrač dešťové vody, kterou následné odvádí do svodové roury. Do jeho otevřené horní části je možné zároveň vyústit i další svod, případně koleno z jiné střešní plochy.
Druhá: použití jako náhrada žlabové dilatace. Jako dilatace slouží z důvodu přerušení žlabů při jejich zaústění do kotlíku. Žlaby jsou do kotlíku zapuštěny přes boční otvory, což umožňuje jejich dilatační pohyb.

Do sběrného kotlíku je možné vyhotovit otvor i ze zadní strany od stěny. Pro sběrný kotlík je možné připojení půlkruhových i hranatých žlabů. Závisí to na tvaru zaúsťovacích otvorů žlabu, které se vystřihnou na místě montáže dle aktuálně použitého žlabu. Použití sběrného hranatého kotlíku je individuální a závisí ve velké míře na projektantovi, na objektu, na požadavku zákazníka a na tradicích v daném regionu. Jejich použití někdy vyžaduje konstrukce střechy.
Dostupnost:
18,000 ks
Č.zboží:
1948
Výrobce:
KJG, Slovensko
Č.zboží Název zboží Dostupnost Cena/MJ
3309
Těsnicí guma pro sběrné kotlíky pojistí vaše řešení proti zatékání spojů a poskytne zvýšenou kvalitu a ochranu na delší období.
18,000 ks 175,70 Kč s DPH/ks