Okapy

25. 5. 2011
Prodáváme okapy slovenského výrobce KJG a.s. vyráběný pod obchodní značkou KJG. Přednostmi okapů a celého okapového systému jsou vysoká kvalita použitých vstupních materiálů, jejich zpracování na nejmodernějších linkách, vysoká kvalita výsledných produktů, značná šíře sortimentu, dobrý servis a dodací podmínky, příznivé ceny.

Běžné rozměry okapů (žlaby a příslušenství rozvinutá šíře 330 mm- svody a příslušenství průměr 100 mm, r.š.250 mm - pr.80 mm, r.š.400 mm - pr.120 mm), běžné druhy materiálů a u barveného programu nejpoužívanější barvy dodáváme zpravidla ze skladu v krátkých dodacích lhůtách.
Méně používané rozměry okapů (žlaby a prvky r.š.280 mm, svody a prvky pr.150 mm), méně časté barvy, většinu hranatěho programu dodáváme na objednávky.
Lhůta dodání je u běžného zboží zpravidla 2 - 10 dnů, u nestandardního o něco delší. Rovněž u zboží na objednávku je dodací lhůta delší - podle situace ve výrobě.

Nomogram - pomůcku pro zjištění velikosti okapů - žlabů a svodů najdete ve fotogalerii. Pro běžný rodinný dům je používán nejčastěji rozměr žlabů r.š. 330 mm a svodů průměr 100 mm.

O tom, že firma KJG a.s. , výrobce okapů je moderní společností, se můžete přesvědčit ve fotogalerii...