Představení společnosti

Společnost KLEMPOSTAV HORŠOVSKÝ TÝN s.r.o. se specializuje na prodej klempířských výrobků a potřeb, úzce spolupracuje s řadou významných společností v tuzemsku (např. BlueMetal Trade s.r.o., METAL TRADE COMAX a.s., ITALINOX s.r.o., BERNER s.r.o.) i v zahraničí ( zejména společnost KJG a.s. vyrábějící okapové systémy) a další. Společnost má řadu dalších dodavatelů, kteří jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

KLEMPOSTAV HORŠOVSKÝ TÝN s.r.o. je předním prodejcem klempířských potřeb - plechů, svitků, okapových systémů KJG a doplňků a potřeb (tmely, pěny, spojovací materiál – šrouby, nýty, hmoždinky, hřebíky aj.). Prodáváme plechové střešní krytiny, trapézové plechy, zachytávače sněhu výrobce KJG a.s. i dalších výrobců. Na přání zákazníka společnost vyrábí ve svých klempířských provozech klempířské výrobky, parapety, krátí plechy a svitky, profiluje plechy pro falcované krytiny na stroji SCHLEBACH SPM30/100 RS LS. Společnost nabízí technické poradenství, výpočty spotřeb materiálu a cen realizace, dopravu a vykládku.

Hlavní prodejní sklad v Robčicích u Plzně je zaměřený na prodej okapových systémů ze skladu, kromě běžného prodeje zajišťuje tento internetový obchod a je hlavním výdejním místem pro e-shop v případě vlastního odvozu. Provozovna v Horšovském Týně zajišťuje prodej ze skladu a slouží v případě zájmu jako výdejní místo pro e-shop.